Göztepe Mavi Gezegen Anaokulu Hakkında

Kurumumuz 2014 yılında çocukların en büyük ihtiyacı olan oyun ve harekete dayalı bir eğitim verme felsefi ile aklın ve ilmin rehberliğini kabul eden bir kurum olarak kurulmuştur.
En büyük başarı olarak çocukların mutlu gelip mutlu gitmesi olarak görmekteyiz.
Öğretmenlerimiz okul öncesi eğitim okullarından mezunlar arasından mülakatla seçilmektedir. Öğretmenlerimiz ayrıca konusunda uzman olan kişilerin verdiği hizmet içi eğitimlerle, eğitimle ilgili yapılan etkinliklere, seminerlere katılımla sürekli olarak gelişimleri okulumuz tarafından desteklenmektedir.
Eğitimi bir bilim dalı olarak görmekte ve her bilim dalında olduğu gibi sürekli geliştiğini ve değiştiğini görmekteyiz. Bu sebeple yurt içi ve yurt dışı eğitim fuarlarını yakından takip etmekte ve çocuklarımızı geliştirici her türlü donanım veya uygulamayı çocuklarımıza sunmaktayız.

Fiziksel koşullar

Kurumumuz 350m2 kapalı alan, 1000m2 açık alanı üzerinde kuruludur. Bahçemiz içinde 200m2 çocuk oyun parkı bulunmaktadır.
Eğitim öğretim donanımlarımız yurtiçi ve yurt dışından bir çok tedarikçiden tedarik ettiğimiz amaca yönelik donanımlardır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 8:00 - 18:00
Cumartesi Randevu alınız.
Pazar Kapalı

Bilgi Merkezi

Babysitter logo