4-5 yaş anaokulu grubu

Çocuklarımız artık uykuyu bırakmış, odaklanma süreleri biraz daha artmıştır. Hazırladığımız program yaş grubunun becerilerini geliştrici oyun ve hareket temelli bir programdır.
Çocukların tüm gelişim alanları desteklenmekte ve hazırlık sınıfı için temel olacak bilgileri de görmeye başlamış olacaklardır.
Ana dili etkinlikleri haricinde her gün 4 ders olarak İngilizce görmektedirler. İngilizce olarak basit cmleler kurabiliyor ve basit cümleleri anlayabiliyorlar.
Müzik dersinde Orff Schulwerk yaklaşımıyla müziğe çocuklar çeşitli orff aletleri yanısıra drama ile birebir katılım sağlamaktadır.
Beden eğitimi dersleri haftada iki ders olarak uygulanır. Ayrıca STEM derslerinde kodlama, robotik gibi derslere ön çalışma olacak çalışmalar yapılmanın yanısıra çocuklarda merak duygusunu geliştiren, bilime ve teknolojiye karşı ilgiyi arttıran etkinlikler de yapılmaktadır. Çocukların teknolojiye daha hakim olmaları onlarınteknolojiyi daha doğru ve verimli kullanmasını sağlayacaktır. Teknolojiyi problem çözme yeteneklerini, düşünme becerilerini, uzamsal zekasını geliştirmek için kullandığımız gibi amacımız çocuğun teknoloji tüketicisi değil teknoloji üreticisi olmasıdır.

4-5 yaş anaokulu grubunda eğitim programımız artık bir bütün hale geldiği için tam gün seçeneği mevcuttur.
Çocuklarımızın en geç 09:30'da okulumuzda olmasını beklemekteyiz. Tam gün eğitim öğretim saatlerimiz 08:30 - 17:30 arası olarak yapılmaktadır.Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 8:00 - 18:00
Cumartesi Randevu alınız.
Pazar Kapalı

Bilgi Merkezi

Babysitter logo