24 - 36 ay oyun grubu

Oyun grubumuz çocuklar için okula başlangıç adımı olarak görülebilir. Hazırladığımız programımızda yaş grubuna uygun olarak hazırladığımız küçük motor kaslarını çalıştıracak oyunlar hazırlamaktayız.
Bahçeye çıkarak yapılan etkinliklerde el-göz koordinasyonunu ve büyük motor kaslarını destekliyici oyunlar oynatmaktayız.
Ebeveynleriyle veya evde büyükleriyle geçirdiği zamanda yetişkinler ister istemez onun için en uygun ortamı hazırlamaktadır. Kimse onun elinden oyuncağını almaz veya söylemek istediği herşey hemen anlaşılır. Bu sebeple bu grubumuzun edindiği en heyecanlı deneyim sosyalleşmedir.
Kendi yaşıtları ile aynı ortamda bulunması onlarla iletişim kurma ve zamanla onlarla uzlaşma ihtiyacını da doğurmaktadır.
Bu dönemde çocuklar özbakım becerilerinde de oldukça ilerleme kaydetmektedir. Psikoloğumuzun da gözlemleriyle doğru zamanda bezi bırakabilir, kendi kendine yemeğini yiyebilir, kıyafetlerini giyebilir. İhtiyacı olduğu anda öğretmeni onu destekleyecektir.

Oyun grubumuz hergün 10:00 ile 12:00 saatleri arasındadır. Haftada 5 gün olarak gelinebilir.
3 yaş anaokuluna hazırlık olarak düşünülecek bu grupta sınıf öğretmenlerimiz ve psikoloğumuz çocuğu gözlemleyerek ilerlemesi için sizlerle bilgi paylaşımı yapacaktır.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma 8:00 - 18:00
Cumartesi Randevu alınız.
Pazar Kapalı

Bilgi Merkezi

Babysitter logo